Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98

Grupa początkująca

Instruktor Radosław Kosieradzki

Poniedziałek/Środa godz. 17:00 Poniedziałek/Środa godz. 18:00

Lp. Imię Nazwisko Lp. Imię Nazwisko
1 Hanna Wąsowska 1 Mateusz Uściński
2 Alicja Nowakowska 2 Michał Barszczewski
3 Aleksander Zawadzki 3 Oskar Chechła
4 Róża Kamont-Zalewska 4 Kuba Kanobrodzki
5 Diana Częścik 5 Julia Rydzewska
6 Maciej Mikołajczuk 6 Gabriela Kosieradzka
7 Nikola Nowakowska 7 Paulina Żochowska
8 Szymon Zdanowski 8 Aleksander Nowotniak
9 Helena Winderickx 9 Szymon Trębicki
10 Henryk Winderickx 10 Malwina Zalewska
11 Kornelia Wołosz 11 Barbara Ignaciuk
12 Mikołaj Rybiński 12 Daria Stankiewicz
13 Klaudia Rudaś 13 Nikodem Khokhar
14 Igor Rychlik 14 Jakub Witosławski
15 Oliwia Kostrzewa 15 Gabriela Krasowska
16 Natalia Mosiej 16 Lena Rucińska
17 Aleksander Dmowski 17 Miłosz Nowotniak
18 Julia Sadowska 18  

 

  ——————————————————

Grupa średniozaawansowana

Instruktor Paweł Rogala

Środa godz. 18:00

Lp. Imię Nazwisko Lp. Imię Nazwisko
1 Alan Grabowski 19 Jakub Chmielak
2 Nela Sosnowska 20 Mateusz Kielar
3 Julia Mateusiak 21 Aleksander Wilgos
4 Patrycja Mateusiak 22 Maciej Laskowski
5 Paweł Szymański 23 Izabela Świniarska
6 Bartek Kurkus 24 Krystian Smuniewski
7 Konrad Oleszczuk    
8 Oliwier Grochowski    
9 Tomasz Litwiniak    
10 Antoni Litwiniak    
11 Tomasz Talaha    
12 Bartek Ruciński    
13 Bartek Adamczuk    
14 Natalia Sawczuk    
15 Zarina Khokhar    
16 Kacper Olichwierczuk    
17 Jakub Olichwierczuk    
18 Zofia Trębicka    

 

  ——————————————————

Grupa średniozaawansowana

Instruktor Artur Woźniak

Poniedziałek godz. 18:00 Poniedziałek/Środa godz. 17:00

Lp. Imię Nazwisko Lp. Imię Nazwisko
1 Dawid Pawlak 1 Mateusz Łaba
2 Lena Szymańska 2 Antoni Błoński
3 Marysia Tatkiewicz 3 Jan Błoński
4 Aniela Tatkiewicz 4 Mateusz Wycech
5 Krzysztof Ołowski 5 Michał Mątkiewicz
6 Aleksandra Ołowska 6 Karol Skrzeczkowski
7 Kinga Chronińska 7 Aleksandra Zdanowska
8 Jakub Ignaciuk 8 Bogumił Cejmer
9 Mateusz Ignaciuk 9 Wiktoria Kotowska
10 Szymon Strzała 10 Tosia Tomczuk
11 Maja Ciok 11 Maja Pawlak
12 Bartek Solczak 12 Alan Grabowski
13 Weronika Jurczak 13  
14 Dominika Jurczak 14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  

 

 ——————————————————

Grupa zaawansowana

Instruktor Małgorzata Krakowska

Poniedziałek/Środa godz. 19:00 Poniedziałek/Środa godz. 19:00

Lp. Imię Nazwisko Lp. Imię Nazwisko
1 Galczinskij Kaja 19 Skorupka Wanesa
2 Kosieradzka Daria 20 Goworek Aleksandra
3 Lalak Oliwia 21 Malinowska Maja
4 Rudaś Blanka 22 Goworek Hubert
5 Sapieja Maja 23 Goworek Adam
6 Sawicka Maja 24 Ruciński Dawid
7 Skrzeczkowska Anna 25 Ruciński Krystian
8 Tomczuk Nikola 26 Soszyński Kuba
9 Woźniak Nadia 27 Sobieski Sebastian
10 Barszczewska Alicja 28 Gąszczak Kacper
11 Łaba Gabrysia 29 Mątkiewicz Filip
12 Szczęśniak Nadia 30 Tomczuk Wiktor
13 Jaszczuk Milena 31 Zdanowski Konrad
14 Ambroziak Ania 32 Jaszczuk Weronika
15 Czerkas Aleksandra    
16 Musiatowicz Lena    
17 Musiatowicz Olga    
18 Bukowicka Julia