Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98

W jublieuszowym X Biegu Niepodległości w Sokołowie Podlaskim udział wzięło 459 osób.

Kobiety – 196 / Mężczyźni 263

Przedszkole i młodsi  52 os. –  18 K / 34 M

Szkoły Podstawowe 322 os. – 150 K / 172 M

Szkoły Średnie 34 os. – 15 K / 19 M

OPEN 50 os. – 13 K / 37 M

Najmłodszym Uczestnikiem była Wiktoria Flażyńska – 10.2018

Najstarszym Uczestnikiem był Wyszomirski Witold – 09.1954

————————————————————————————-

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

—————————————————————————————

 

PRZEDSZKOLE I MŁODSI DZIEWCZYNKI

 

1.Dobrowolska Wiktoria 035
2.Wołosz Kornelia 037
3.Salach Wiktoria 181
4.Uścińska Julia 434
5.Skrzypa Kornelia 182
6.Kakietek Niola 038
7.Bieniak Maja 432
8.Flażyńska Amelia 445
9.Chomać Maria 091
10.Rusinek Zuzanna 188
11.Dobrowolska Natalia 036
12.Sekuła Kinga 333
13.Piekarska Natalia 092
14.Flażyńska Weronika 444
15.Chylińska Alicja 090
16.Piećko Aleksandra 490
17.Zawadzka Marcelina 437
18.Olszewska Zofia 289

——————————————————————————–

PRZEDSZKOLE I MŁODSI CHŁOPCY

1.Kalinowski Miłosz 237
2.Mieczkowski Wojciech 094
3.Karpiński Tomasz 456
4.Zdybel Patryk 430
5.Badowski-Małyszka Maciej 135
6.Stelęgowski Bartłomiej 117
7.Uściński Rafał 435
8.Wojewódzki Filip 100
9.Filipczak Mikołaj 120
10.Kosieradzki Marcel 236
11.Wyszomirski Oskar 429
12.Praski Jakub 448
13.Trzciński Wojciech 093
14.Wojewódzki Jakub 099
15.Sikorski Szymon 294
16.Piwko Jan 167
17.Rybiński Mikołaj 624
18.Woźniak Oskar 239
19.Kryszczuk Leon 097
20.Dzieciątko Oliwier 476
21.Dobrowolski Kacper 034
22.Chodowiec Adam 428
23.Chomać Michał 095
24.Lesiuk Piotr 098
25.Błoński Filip 311
26.Ścibor Bartosz 150
27.Kryszczuk Wojciech 096
28.Kalużny Jakub 238
29.Zielonka Stanisław 169
30.Kosieradzki Łukasz 143
31.Chormański Olaf 439
32.Chormański Marcel 438
33.Zielonka Karol 168
34.Błoński Mikołaj 312

—————————————————————————–

KLASY 1-2 DZIEWCZĘTA Szkoła Podst.

1.Badowska Kaja 133
2.Moczulska Sara 618
3.Kalinowska Maja 421
4.Kazimierczuk Maja 427
5.Piekarska Maria 204
6.Pomarańska Wiktoria 206
7.Nowak Julia 088
8.Flakowska Oliwia 202
9.Horosz Aleksandra 246
10.Ostrowska Martyna 025
11.Borzym Julia 208
12.Lesiuk Michalina 089
13.Rydzewska Julia 137
14.Młynarczyk Paulina 203
15.Osipiak Gabriela 124
16.Mróz Joanna 179
17.Osipiak Aleksandra 216
18.Woźniak Wiktoria 247
19.Maxwell Nicola 184
20.Skrzypa Gabriela 399
21.Soszyńska Marta 115
22.Soszyńska Angelika 116
23.Adamczuk Oliwia 398
24.Sawicz Małgorzata 201
25.Stach Hanna 400
26.Żochowska Paulina 217
27.Kur Maja 422
28.Rudzińska Amelia 030
29.Lucena Księżak Maica 029
30.Małkus Julia 026
31.Filiks Natalia 027
32.Stolarczuk Lena 024
33.Molska Maja 028
34.Witkowska Natasza 031
35.Sidor Wiktoria 205

——————————————————————————-
KLASY 1-2 CHŁOPCY Szkoła Podst.

1.Leśko Marcin 086
2.Błachnio Stanisław 443
3.Ołtarzewski Aleksander 426
4.Kowalczyk Oskar 262
5.Szczepańczyk Dawid 165
6.Gałecki Jakub 384
7.Soszyński Filip 454
8.Nowicki Damian 083
9.Bieliński Fabian 391
10.Onyśk Marcel 383
11.Wilk Michał 385
12.Galczinskij Tomasz 166
13.Flażyński Wiktor 446
14.Wojewódzki Mikołaj 127
15.Kurcz Jakub 084
16.Błoński Piotr 433
17.Skrodzki Olaf 396
18.Błaszkiewicz Bartosz 393
19.Leśniczuk Przemysław 389
20.Kaniewski Szymon 423
21.Nowakowski Kacper 388
22.Strubel Kacper 475
23.Krawczuk Kacper 390
24.Nowotniak Sebastian 085
25.Jakubik Bartosz 233
26.Zawadzki Nikodem 215
27.Teleńczuk Michał 598
28.Ciok Adam 234
29.Godlewski Przemysław 450
30.Nowakowski Dawid 387
31.Radawiec Michał 380
32.Imieliński Julian 379
33.Godlewski Radosław 449
34.Kosiorek Kacper 230
35.Ruszkowski Jakub 148
36.Witosławski Jakub 021
37.Sikorski Filip 382
38.Mikołajczuk Jan 023
39.Janiuk Olwier 020
40.Drzewiński Kacper 022
41.Bieniak Sebastian 431
42.Marciniak Michał 087
43.Niemierka Kacper 381
44.Rytel Adam 082
45.Steć Antoni 392
46.Głować Filip 424
47.Khokhar Nikodem 231
48.Stelmaszczuk Michał 235

————————————————————————–
KLASY 3-4 DZIEWCZĘTA Szkoła Podst.

1.Pankiewicz Maja 320
2.Onyśk Matylda 370
3.Moczulska Olga 617
4.Soszyńska Maja 011
5.Połosa Zuzanna 378
6.Wierzbicka Joanna 627
7.Świeżak Oliwia 473
8.Badowska-Małyszka Hanna 134
9.Bury Gabriela 374
10.Grudziewska Barbara 363
11.Nowotniak Lilianna 284
12.Galczinskij Kaja 177
13.Kossakowska Natasza 286
14.Flaga Maja 621
15.Świeżak Kamila 472
16.Mróz Karolina 175
17.Jastrzębska Oliwia 176
18.Ciok Maja 245
19.Świderska Zofia 174
20.Mazurek Weronika 015
21.Mikołajczuk Hanna 016
22.Wierzbicka Olga 144
23.Jaźwińska Julia 121
24.Pasek Zuzanna 376
25.Toczyska Maja 076
26.Wrzyszcz Maja 375
27.Piwko Zofia 014
28.Rybak Klaudia 474
29.Pinkwara Patrycja 285
30.Grelik Klaudia 283
31.Sękal Nina 488
32.. 477
33.Osińska Amelia 458
34.Kosieradzka Olga 371
35.Pieniak Maria 455
36.Zdybel Iga 013
37.Nowotniak Maja 077
38.Jedlińska Emilia 487
39.Pencak Alicja 287
40.Chylińska Amelia 019
41.Hanckemer Małgorzata 367
42.Kosieradzka Aleksandra 369
43.Goworek Zofia 017
44.Bieniak Nikola 625
45.Mieczkowska Olga 010
46.Piećko Michalina 489
47.Zawadzka Hanna 366
48.Kosina Ada 244
49.Zielonka Diana 178
50.Khokhar Zarina 018
51.Borowy Natalia 032

—————————————————————————-
KLASY 3-4 CHŁOPCY Szkoła Podst.

1.Błachnio Antoni 442
2.Dąbrowski Dawid 078
3.Karpiński Maciej 457
4.Rowicki Krzysztof 356
5.Bogusz Karol 251
6.Mykytyn Maksym 357
7.Tomczuk Krystian 253
8.Praski Maciej 359
9.Ścibor Maciej 151
10.Stelmach Szymon 195
11.Jenerałek Krystian 626
12.Bieliński Michał 079
13.Skorupka Alan 466
14.Trusiak Michał 228
15.Krejckant Karol 229
16.Piwko Michał 163
17.Wojewódzki Wojciech 004
18.Bielarski Tymon 249
19.Kazimierczuk Jakub 200
20.Żółkowski Kamil 140
21.Bury Hubert 464
22.Chodowiec Adrian 467
23.Fabiańczuk Kamil 001
24.Cisłak Adrian 620
25.Bogucki Grzegorz 465
26.Osiński Dominik 308
27.Janista Aleksander 361
28.Rosocha Mikołaj 468
29.Dmowski Jakub 007
30.Skrodzki Filip 358
31.Małkus Antoni 081
32.Mikołajczuk Igor 250
33.Rydzewski Jakub 136
34.Janać Kuba 252
35.Kowalczyk Łukasz 616
36.Mikołajczuk Mateusz 353
37.Rozner Aleksander 003
38.Janiuk Olaf 197
39.Stelęgowski Olaf 469
40.Więsak Damian 198
41.Krasnodębski Karol 309
42.Izdebski Krzysztof 354
43.Paciorkowski Maciej 365
44.Pomarański Michał 623
45.Suchożebrski Jakub 199
46.Mikołajczuk Adrian 002
47.Celiński Jakub 196
48.Norberczuk Michał 362
49.Miąskiewicz Ignacy 360
50.Bierdziński Artur 006
51.Jaszczuk Dawid 005
52.Borkowski Mikołaj 470
53.Janusz Mateusz 316
54.Rusinek Kacper 009
55.Łada Dawid 194
56.Pogorzelski Jakub 080
——————————————————–
KLASY 5-6 DZIEWCZĘTA Szkoła Podst.

1.Matusik Małgorzata 345
2.Sawicka Gabriela 342
3.Zdzichowska Patrycja 632
4.Gromek Amelia 586
5.Ławecka Aleksandra 639
6.Goworek Angelika 637
7.Pietrusanis Igor 272
8.Bochra Maja 418
9.Woroch Julia 269
10.Marciszewska Jesika 482
11.Kucharczyk Zuzanna 481
12.Przywózka Karolina 303
13.Wojtkowska Maja 274
14.Smuniewska Gabriela 273
15.Kwapisz Agata 351
16.Trzcińska Amelia 071
17.Maxwell Erika 183
18.Leśko Martyna 074
19.Kiełczykowska Wiktoria 643
20.Rozbicka Nikola 266
21.Bonifaciuk Zuzanna 589
22.Kuryłek Magdalena 579
23.Nazarczuk Amelia 420
24.Pogorzelska Zuzanna 073
25.Rozbicka Oliwia 265
26.Kupisz Julia 344
27.Bujalska Emilia 343
28.Przyborowska Karolina 350
29.Ruszkowska Magdalena 267
30.Połosa Julia 348
31.Antoniak Aleksandra 173
32.Marciniak Martyna 075
33.Marciniak Amelia 210
34.Fronczak Wiktoria 463
35.Romańska Wiktoria 347
36.Przywózka Natalia 268
37.Wantusiak Patrycja 415
38.Filipczak Wiktoria 118
39.Piekarska Amelia 072
40.Leszczyńska Maja 631
41.Konik Nikola 349
42.Borkowska Anna 644
43.Kryszczuk Adrianna 302
44.Sarnecka Alicja 346
45.Żochowska Julia 278
46.Iwańska Anna 242
47.Tomczuk Maja 241
48.Szczęśniak Nadia 280
49.Jastrzębska Klaudia 419
50.Gołownicka Martyna 275
51.Gołownicka Magdalena 279
52.Zalewska Dominika 271
—————————————————————
KLASY 5-6 CHŁOPCY Szkoła Podst.

1.Dąbrowski Michał 067
2.Mykytyn Vladyslaw 341
3.Bielecki Szymon 447
4.Wojtczuk Jakub 645
5.Jurczak Kacper 214
6.Pietrusanis Igor 258
7.Mielańczuk Szymon Marek 492
8.Mróz Szymon 161
9.Golatowski Stanisław 650
10.Góral Kacper 226
11.Kruś Michał 301
12.Osiński Jakub 306
13.Zdanowicz Jakub 336
14.Kosieradzki Kacper 225
15.Soszyński Hubert 453
16.Kowalczyk Karol 256
17.Sikora-Hudoń Mikołaj 337
18.Błoński Paweł 593
19.Rytel Kacper 066
20.Biernat Wiktor 305
21.Krysiński Artur 629
22.Laskowski Andrzej 340
23.Pomarański Mikołaj 583
24.Krawczuk Mikołaj 334
25.Skibiński Bartosz 591
26.Łasek Maksymilian 486
27.Przewoźnik Hubert 254
28.Skolimowski Grzegorz 255
29.Bańkowski Jakub 068
30.Młynarczuk Jakub 070
31.Pajka Maciej 257
32.Nowak Aleksander 069
33.Oleszczuk Konrad 033
34.Osiński Dawid 227
35.Wyszomirski Mateusz 584
36.Czarnocki Artur 338
37.Karakula Mikołaj 259
38.Misiuta Jakub 193
39.Matwiejczuk Michał 192
40.Wasiluk Patryk 339
41.Mieczkowski Damian 496
42.Teleńczuk Wiktor 597
43.Strus Bartłomiej 147

————————————————————-
KLASY 7-8 DZIEWCZĘTA Szkoła Podst.

1.Kucharek Ewa 318
2.Kobylińska Wiktoria 628
3.Gromek Aleksandra 585
4.Adamczuk Aleksandra 397
5.Flakowska Julia 330
6.Wilk Weronika 331
7.Laskowska Andżelika 207
8.Bierdzińska Malwina 191
9.Prokopińska Ola 634
10.Trzcińska Magdalena 065
11.Pogorzelska Maja 263
12.Borychowska Gabriela 264

——————————————————————-
KLASY 7-8 CHŁOPCY Szkoła Podst.

1.Norberczuk Paweł 329
2.Rytel-Kuc Paweł 160
3.Goworek Kamil 636
4.Ruciński Karol 483
5.Grabowski Igor 647
6.Osipiak Bartosz 219
7.Rozbicki Mateusz 323
8.Sikorski Jakub 327
9.Janusz Mariusz 313
10.Strzała Karol 314
11.Piekarski Kacper 649
12.Miąskiewicz Leon 461
13.Chadaj Mateusz 599
14.Bartold Błażej 322
15.Żochowski Mateusz 459
16.Modzelewski Dawid 321
17.Kowalczyk Kacper 248
18.Pachołowski Damian 325
19.Bartkowski Ksawery 417
20.Tarkowski Igor 642
21.Nowak Mikołaj 326
22.Mieczkowski Damian 328
23.Witkowski Bartosz 648
24.Świnarski Dawid 138
25.Zięba Patryk 261

—————————————————————–
SZKOŁY ŚREDNIE DZIEWCZĘTA

1.Jurczak Marta 126
2.Wicenciak Katarzyna 063
3.Pasek Ewa 132
4.Gołębiewska Marlena 110
5.Kierył Natalia 112
6.Jurczak Julia 064
7.Dekaban Magdalena 109
8.Krasnodębska Monika 061
9.Krysińska Karolina 630
10.Piejka Karolina 108
11.Litewnicka Gabriela 114
12.Stasiuk Karolina 062
13.Bartosiak Patrycja 113
14.Dąbrowiecka Anna 111
15.Lipińska Natalia 240
——————————————————————-
SZKOŁY ŚREDNIE CHŁOPCY
 

1.Tymiński Piotr 123
2.Woźniak Jakub 142
3.Worku Memre Jakub 223
4.Goworek Sebastian 633
5.Sobieski Maciej 582
6.Wyszomirski Bartosz 479
7.Wilk Mateusz 288
8.Nasiłowski Paweł 154
9.Skolimowski Filip 416
10.Goworek Mateusz 635
11.Kuć Kacper 104
12.Jakubowski Piotr 296
13.Piwko Piotr 106
14.Kosieradzki Krystian 103
15.Małyska Michał 105
16.Klepacki Emil 159
17.Piechowiak Michał 224
18.Banasiuk Dawid 299
19.Pogorzelski Krystian 102
—————————————————————
OPEN KOBIETY

1.Prokopczuk Beata 171
2.Dolińska Aneta 595
3.Kołtun Anna 043
4.Góral Małgorzata 413
5.Chylińska Małgorzata 040
6.Trębicka Aneta 041
7.Krakowska Małgorzata 145
8.Choma Grażyna 044
9.Pogorzelska Wioletta 580
10.ex aequo Łomża Maryla 640 Samsel Beata 130
11.Wyszomirska Mirosława 295
12.Galczinskij Kinga 172
13.Komosa Ewa 039

—————————————————————————
OPEN MĘŻCZYŹNI

1.Domański Piotr 480
2.Sidorzak Marcin 638
3.Kur Adrian 054
4.Błoński Wojciech 125
5.Choma Marek 057
6.Baran Artur 590
7.Piwko Paweł 155
8.Bezler Krzysztof 594
9.Pogorzelski Paweł 581
10.Jaszczuk Mateusz 646
11.Lipiński Kamil 220
12.Kuć Witold 045
13.. 600
14.Piotrowski Mateusz 186
15.Rzyszkiewicz Tomasz 149
16.Krakowski Karol 058
17.Rybiński Andrzej 060
18.Wejman Tomasz 055
19.Świnarski Dawid 138
20.Wyszomirski Witold 414
21.Kołtun Radosław 056
22.Krakowski Daniel 146
23.Osipiak Marcin 218
24.Chomać Grzegorz 049
25.Kosiorek Piotr 478
26.Rytel-Kuc Zenon 156
27.Bieliński Paweł 048
28.Kozak Kamil 119
29.Chudzik Kamil 046
30.Dębski Maciej 050
31.Danilczuk Mateusz 290
32.Żuchewicz Sławomir 578
33.Łomża Andrzej 641
34.Duch Marek 157
35.Pasek Grzegorz 131
36.Dec Włodzimierz 101
37.Długołęcki Sławomir 129

————————————————————————–

Najmłodszym Uczestnikiem była Wiktoria Flażyńska – 10.2018

————————————————————————–

NajstarszymUczestnikiem był Wyszomirski Witold – 09.1954