Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98
Zaznacz stronę

Celem Akademii jest kształcenie i wychowanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej. Zależy nam na zapewnieniu młodym adeptom futbolu dobrych warunków do rozwoju na 3 płaszczyznach: fizycznym, psychicznym i społecznym.

Chcemy wychować dobrego sportowca, który dzięki odpowiednim metodom treningowym i podejściu pedagogicznym kadry trenerskiej, będzie w przyszłości przygotowany do rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie.

Na równi z aspektem sportowym stawiamy ukształtowanie młodego człowieka w taki sposób aby w przyszłości poradził sobie w otaczającym nas świecie i odnalazł swoją drogę życiową. Dlatego na zajęciach szczególną uwagę skupiamy na rozwoju osobowości oraz kształtowaniu postaw wewnętrznych takich jak: sportowy tryb życia, motywacja, samodoskonalenie i samokontrola, systematyczność, odwaga oraz cech społecznych takich jak: podporządkowanie, współpraca, postawa fair play, odpowiedzialność, szacunek, koleżeńskość.

Preferujemy podejście indywidualne do każdego dziecka. Nie nakładamy chorej presji na wynik bo tylko poprzez dobrą zabawę i nauce na błędach jesteśmy wstanie osiągnąć sukces.

  Żeby nasza praca przyniosła dobre owoce i nie poszła na marne potrzebujemy wzorowej współpracy z Wami rodzicami/opiekunami. Dlatego wprowadzamy Regulamin, który ułatwi nam tą współprace i pomoże na drodze  do sukcesu Waszym dzieciom.

 

REGULAMIN AKADEMII FUTBOLU DO POBRANIA >>> LINK