Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98 sekretariat@osir.sokolowpodl.pl

W dniu 11 listopada punktem kulminacyjnym obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę był IX Bieg Niepodległości. Udział wzięła rekordowa liczba 530 uczestnikow, którzy rywalizowali w 7 kategoriach [Przedszkole i młodsi, Szkoły Podstawowe Klasy I-II, Szkoły Podstawowe Klasy III-IV, Szkoły Podstawowe Klasy V-VI, Szkoły Podstawowe Klasy VII-VIII + Gimanzjum, Szkoły Średnie oraz OPEN.].

W sprawnym przeprowadzeniu imprezy uczestniczyli strażacy OSP z jednostki „Cukrownia”, uczniowie-wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim pod opieką Pani Mileny Nowaszewskiej, harcerze ZHP z horągwi Sokołów Podlaski pod kierownictwem Marcina Cichowskiego oraz pracownicy administracyjni Urzędu Miasta Sokołow Podlaski.

Całość imprezy koordynował i przeprowadził Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim.

Pobiliśmy rekord liczby uczestników!

Ogólna liczba uczestników, którzy ukończyli bieg – 530 osób.

Kobiety – 226 / Mężczyźni – 304

Przedszkole i młodsi łącznie – 65 osób.

Dziewczęta – 22 / Chłopcy – 43

Szkoły Podstawowe łącznie – 276 osób.

Dziewczęta – 133 / Chłopcy – 143

Klasy I – II 29 / 35

Klasy III – IV 68 / 56

Klasy V – VI 36 / 52

Klasy VII – VIII + Gimnazja – 77 osób.

Dziewczęta – 28 / Chłopcy – 49

Szkoły Średnie – 28 osób.

Dziewczęta – 9 / Chłopcy – 19

Kategoria OPEN – 84 osoby.

Kobiety – 34 / Mężczyźni – 50

WYNIKI w kategorii:

Przedszkola i Młodsi – Dziewczęta

1……..460……….Dobrowolska Wiktoria
2……..260……….Mróz Joanna
3……..457……….Lesiuk Michalina
4……..459……….Nasiłowska Wiktoria
5……..254……….Molska Maja
6……..259……….Ostrowska Martyna
7……..274……….Kakietek Nikola
8……..461……….Wantusiak Karina
9……..263 ………Przywózka Zofia
10……262……….Bieniak Maja
11……456……….Maleszewska Patrycja
12……253……….Lesiuk Laura
13……272……….Badowska – Małyszka Kaja
14……257……….Piekarska Natalia
15……455……….Dobrowolska Natalia
16……252……….Lesiuk Kaja
17……273……….Adamczuk Gabrysia
18……256……….Praska Zuzanna
19……458……….Kondraciuk Laura
20……741……….Rusinek Zuzanna
21……267……….Skup Pola
22……268……….Skup Lena

WYNIKI w kategorii:

Przedszkola i Młodsi – Chłopcy

1…….465……….Filip Wojciech
2…….45…………Kowalczyk Oskar
3…….571……….Onyśk Marcel
4…….58…………Skrodzki Olaf
5…….591……….Galczinskij Tomasz
6…….545……….Gęsina Igor
7…….53…………Tyrola Bartosz
8…….592……….Jaszczuk Aleksander
9…….605……….Jastrzębski Bartosz
10…..587……….Kosieradzki Marcel
11…..596……….Zdybel Dariusz
12…..601……….Sikorski Marcel
13…..42…………Mieczkowski Wojciech
14…..573……….Skup Bartosz
15…..608……….Wojewódzki Filip
16…..44…………Khokhar Nikodem
17…..50…………Marciniak Michał
18…..595……….Trębicki Szymon
19…..39…………Witosławski Kuba
20…..589……….Kornilak Piotr
21…..38…………Karpniński Tomasz
22…..557……….Bogucki Adam
23…..546……….Wyszomirski Oskar
24…..46…………Lesiuk Michał
25…..569……….Witkowski Adam
26…..54…………Filipczak Mikołaj
27…..586……….Woźniak Oskar
28…..588……….Praski Jakub
29…..566……….Badowski – Małyszka Maciej
30…..568……….Stolarczyk Wojtek
31…..40…………Kryszczuk Leon
32…..555……….Zielonka Stanisław
33…..556……….Dobrowolski Kacper
34…..553……….Lesiuk Piotr
35…..565……….Wojewódzki Jakub
36…..51…………Pankiewicz Filip
37…..576……….Pogorzelski Krzysztof
38…..554……….Kałużny Jakub
39…..552……….Jagiełło Maksymilian
40…..585……….Sowa Mateusz
41…..583……….Sowa Piotr
42…..572……….Goworek Antoni
43…..49…………Bak Kacper

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe KLASY 1 – 2 – Dziewczęta

1……….271……….Badowska – Małyszka Hanna
2……….590……….Maseko Wiktoria
3……….204……….Połosa Zuzanna
4……….261……….Mróz Karolina
5……….264……….Sidor Wiktoria
6……….462……….Galczinskij Kinga
7……….486……….Ciok Maja
8……….163……….Goworek Zofia
9……….265……….Teluk Katarzyna
10……..466……….Nowak Julia
11……..180……….Piwko Zofia
12……..248……….Kalinowska Maja
13……..492……….Jeznach Nadia
14……..632……….Zalewska Lena
15……..164……….Chylińska Amelia
16……..256……….Rejowska Alicja
17……..482……….Pomarańska Wiktoria
18……..270……….Woźniak Wiktoria
19……..247……….Bak Wiktoria
20……..255……….Zdybel Iga
21……..250……….Wojtkowska Amelia
22……..464……….Maleszewska Gabrysia
23……..484……….Zielonka Diana
24……..463……….Jaźwińska Julia
25……..251……….Borowska Natalia
26……..162……….Kosina Ada
27……..467……….Kazimierczuk Maja
28……..249……….Ptak Weronika
29……..165……….Khokhar Zarina

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 1 – 2 Chłopcy

1……..594……….Leszko Marcin
2……..627……….Seroczyński Franciszek
3……..604……….Ścibor Maciej
4……..635……….Dmowski Jakub
5……..55…………Bieliński Jakub
6……..48…………Smolik Artur
7……..41…………Puchalski Aleksander
8……..525……….Rozner Aleksander
9……..607……….Teleńczuk Michał
10……527……….Fabiańczuk Kamil
11……628……….Piwko Michał
12……599……….Kornilak Kacper
13……52…………Flażyński Wiktor
14……522……….Mikołajczuk Adrian
15……606……….Błoński Piotr
16……521……….Suchożebrski Jakub
17……523……….Jaszczuk Dawid
18……597……….Bogucki Grzegorz
19……607……….Krejckant Karol
20……637……….Ciok Adam
21……526……….Wojewódzki Wojciech
22……43…………Mątkiewicz Michał
23……37…………Krajewski Marcel
24……507……….Soszyński Filip
25……630……….Bieniak Sebastian
26……575……….Sadowy Karol
27……600……….Konik Adrian
28……567……….Stolarczyk Jan
29……570……….Witkowski Krzysztof
30……636……….Żochowski Borys
31……631……….Romaniuk Filip
32……544……….Pogorzelski Ryszard
33……629……….Pogorzelski Kuba
34……598……….Gołoś Maciej
35……602……….Sikorski Krystian

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 3 – 4 Dziewczęta

1……..190……….Onyśk Matylda
2……..297……….Kwapisz Agata
3……..707……….Goworek Angelika
4……..214……….Iwańska Zofia
5……..495……….Soszyńska Maja
6……..181……….Żochowska Patrycja
7……..717……….Nazarczuk Amelia
8……..721……….Pietruczanis Iga
9……..185……….Zmarzlik Wiktoria
10……450……….Przewoźniczuk Maja
11……701……….Jarosz Amelia
12……727……….Baran Nela
13……499……….Wojtkowska Maja
14……298……….Błońska Kinga
15……295……….Błaszkiewicz Anna
16……720……….Skrzeczkowska Anna
17……187……….Przyborowska Karolina
18……702……….Bonifaciuk Zuzanna
19……704……….Wierzbicka Joanna
20……197……….Witkowska Laura
21……201……….Świeżak Oliwia
22……737……….Makarska Wiktoria
23……726……….Strus Maja
24……725……….Pasik Aleksandra
25……178……….Onyśk Nikola
26……736……….Antoniak Aleksandra
27……198……….Smolewska Natalia
28……745……….Marciniak Martyna
29……746……….Wojtkowska Maja
30……288……….Wojewódzka Julia
31……427……….Wantusiak Gabriela
32……230……….Leszczyńska Maja
33……718……….Jastrzębska Oliwia
34……719……….Błońska Małgorzata
35……174……….Fabiańczuk Sylwia
36……191……….Hackemer Małgorzata
37……238……….Zalewska Iga
38……709……….Pencak Alicja
39……196……….Strubel Zuzanna
40……716……….Gól Zofia
41……200……….Andrzejewska Roksana
42……170……….Mroczek Klaudia
43……171……….Laskowiecka Alicja
44……296……….Bartosiak Monika
45……202……….Świeżak Kamila
46……749……….Hawryluk Dominika
47……713……….Pieniak Maria
48……189……….Bujalska Emilia
49……213……….Pawluk Sara
50……225……….Woźniak Nadia
51……724……….Rozbicka Oliwia
52……184……….Konik Nikola
53……715……….Rogozińska Zuzanna
54……747……….Romaniuk Julia
55……196……….Ptak Wikktoria
56……194……….Gotowicka Halina
57……193……….Rudaś Blanka
58……700……….Tomczuk Maja
59……201……….Gotowicka Martyna
60……750……….Gołoś Maria
61……176……….Mosiej Agata
62……199……….Nowak Zuzanna
63……708……….Bieniak Nikola
64……195……….Rybak Klaudia
65……710……….Świszczewska Hanna
66……188……….Parzonka Gabriela
67……175……….Mroczek Julia
68……198……….Barszczewska Alicja

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 3 – 4 Chłopcy

1……771……….Kondracki Tomasz
2……609……….Kowalczyk Karol
3……610……….Maseko Dali
4……548……….Pietruczanis Igor
5……133……….Pawluk Jakub
6……617……….Banaszczuk Oliwier
7……80…………Sikora – Hudoń Mikołaj
8……606……….Krysiński Artur
9……608……….Ślepowroński Krzysztof
10….142……….Rowicki Krzysztof
11….778……….Soszyński Hubert
12….143……….Janista Aleksander
13….604……….Karpiński Maciej
14….602……….Misiuta Maciej
15….560……….Dąbrowski Dawid
16….774……….Nowak Aleksander
17….137……….Krawczuk Mikołaj
18….140……….Sienicki Kacper
19….615……….Skolimowski Grzegorz
20….79…………Młynarczuk Jakub
21….619……….Kowalik Jakub
22….780……….Bańkowski Jakub
23….72…………Ruciński Adam
24….530……….Matwiejczuk Michał
25….224……….Zadrożny Sebastian
26….777……….Bielarski Tymon
27….562……….Oleszczuk Konrad
28….78…………Protasiewicz Aleksander
29….150……….Praski Maciej
30….148……….Wcisłak Michał
31….67…………Mątkiewicz Filip
32….138……….Czarnocki Artur
33….146……….Safiańczuk Krzysztof
34….779……….Bogusz Karol
35….126……….Chomyj Kacper
36….149……….Skrodzki Filip
37….74…………Pawelec Paweł
38….642……….Rusinek Kacper
39….529……….Misiuta Jakub
40….612……….Zalewski Dominik
41….611……….Karakula Mikołaj
42….145……….Stelęgowski Olaf
43….579……….Gęsina Damian
44….139……….Uliński Oskar
45….564……….Skibiński Bartosz
46….70…………Kuryłek Adrian
47….134……….Norberczuk Michał
48….616……….Zięba Patryk
49….136……….Jachimczuk Igor
50….47…………Trusiak Adam
51….561……….Teleńczuk Wiktor
52….135……….Miąskiewicz Ignacy
53….775……….Pomarański Michał
54….528……….Szymański Adrian
55….144……….Żurawicki Igor

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 5 – 6 Dziewczęta

1……..294……….Sawicka Gabriela
2……..215……….Zdzichowska Patrycja
3……..203……….Ławecka Aleksandra
4……..735……….Pogorzelska Maja
5……..439……….Kiełczykowska Wiktoria
6……..287……….Flakowska Julia
7……..732……….Woźniak Karolina
8……..292……….Połosa Julia
9……..182……….Dacków Natalia
10……744……….Pogorzelska Zuzanna
11……733……….Kucharczyk Zuzanna
12……730……….Marciszewska Jessika
13……468……….Woźniak Alicja
14……166……….Kiełczykowska Sandra
15……202……….Samoilenta Kamila
16……284……….Roman Zuzanna
17……705……….Parzonka Natalia
18……743……….Przywózka Natalia
19……731……….Filipczak Wiktoria
20……189……….Bierdzińska Malwina
21……706……….Małkus Amelia
22……739……….Zawadzka Maja
23……714……….Rogozińska Magdalena
24……742……….Jagiełło Karina
25……734……….Zawadzka Magdalena
26……167……….Sobolewska Karolina
27……169……….Kucharczyk Martyna
28……703……….Piekarska Amelia
29……729……….Ostrowska Dominika
30……286……….Tararuj Paulina
31……234……….Uszyńska Marlena
32……208……….Borychowska Agata
33……191……….Robak Oliwia
34……290……….Linczewska Rozalia
35……285……….Kupisz Natalia
36……300……….Kupisz Julia

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 5 – 6 Chłopcy

1……..618……….Kowalczyk Kacper
2……..601……….Goworek Kamil
3……..122……….Piekarski Kacper
4……..622……….Pietrzykowski Jan
5……..81…………Grabowski Igor
6……..559……….Dąbrowski Michał
7……..73…………Pawelec Karol
8……..71…………Jarosz Szymon
9……..776……….Kosieradzki Kacper
10……127……….Mykytyn Vladyslaw
11……128……….Zdanowicz Jakub
12……648……….Adamczuk Wiktor
13……131……….Żochowski Maciej
14……563……….Sadłowski Michał
15……76…………Golatowski Stanisław
16……577……….Jurczak Kacper
17……121……….Rozbicki Mateusz
18……620……….Przywózki Mateusz
19……82…………Krasnodębski Piotr
20……77…………Flór Rafał
21……605……….Wielondek Michał
22……69…………Mielańczuk Szymon
23……558……….Ambroziak Jakub
24……124……….Mikołajczuk Mikołaj
25……603……….Mróz Szymon
26……547……….Bartkowski Ksawery
27……580……….Salach Jan
28……649……….Pietrzykowski Jędrzej
29……116……….Pachołowski Damian
30……647……….Pomarański Mikołaj
31……621……….Szewczyk Sebastian
32……64…………Rejowski Szymon
33……770……….Wojtkowski Michał
34……578……….Świnarski Dawid
35……582……….Pencak Wiktor
36……227……….Dąbrowski Mateusz
37……120……….Miąskiewicz Leon
38……646……….Jaźwiński Piotr
39……581……….Wyszomirski Mateusz
40……68…………Mieczkowski Damian
41……118……….Bartold Błażej
42……125……….Laskowski Andrzej
43……549……….Błoński Paweł
44……239……….Garczyński Jerzy
45……115……….Komycz Adam
46……130……….Rydzewski Michał
47……119……….Nowak Mikołaj
48……644……….Idzikowski Bartłomiej
49……645……….Klepacki Stanisław
50……129……….Wasiluk Patryk
51……236……….Murawski Mateusz

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 7 – 8 + Gminazjum Dziewczęta

1……….275……….Jurczak Marta
2……….444……….Krasuska Zuzanna
3……….151……….Kąklewska Martyna
4……….473……….Gromek Aleksandra
5……….156……….Mikołajczuk Emilia
6……….277……….Pasek Ewa
7……….404……….Krakowska Aleksandra
8……….283……….Lech Weronika
9……….157……….Bartosiak Patrycja
10……..280……….Wyrozębska Gabriela
11……..153……….Chmielewska Joanna
12……..278……….Koć Dominika
13……..173……….Leoniec Julia
14……..154……….Świeżak Natalia
15……..281……….Kowal Nikola
16……..158……….Krochmal Emilia
17……..279……….Hardej Sandra
18……..410……….Jurczak Julia
19……..447……….Radomska Wiktoria
20……..282……….Laskowska Angelika
21……..478……….Rejowska Maja
22……..432……….Rojek Weronika
23……..476……….Robak Gabriela
24……..479……….Wielądek Paulina
25……..155……….Pogorzelska Weronika
26……..159……….Jurczak Klaudia
27……..172……….Pyrzanowska Małgorzata
28……..152……….Chmielewska Gabriela

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Podstawowe Klasy 7 – 8 + Gminazjum Chłopcy

1………..534……….Woźniak Jakub
2………..514……….Kożuchowski Piotr
3………..533……….Wyszomirski Bartosz
4………..480……….Kostrzewa Bartosz
5………..520……….Sobieski Maciej
6………..408……….
7………..102……….Chudzik Kamil
8………..502……….Błoński Patryk
9………….97……….Frankowski Bartłomiej
10………..96……….Kurach Mateusz
11………518……….Mróz Mikołaj
12………336……….Adamczuk Karol
13………95…………Skolimowski Jakub
14………519……….Goworek Mateusz
15………542……….Kosieradzki Krystian
16………543……….Krakowski Dominik
17………536……….Pyrzanowski Marcin
18………541……….Czapczuk Oskar
19………98…………Nasiłowski Paweł
20………83…………Norberczuk Paweł
21………94…………Skolimowski Filip
22………100……….Kwaśniak Bartosz
23………516……….Rybiński Igor
24………89…………Baran Kajetan
25………107……….Żurek Mikołaj
26………99…………Kalata Piotr
27………86…………Łukasiewicz Paweł
28………540……….Krakowski Mateusz
29………537……….Kowalik Kacper
30………109……….Wilk Bartłomiej
31………90…………Pniewski Oskar
32………92…………Szymański Hubert
33………358……….Idzikowski Kacper
34………625……….Skomorucha Maciej
35………91…………Bartosiak Maciej
36………624……….Baliński Kacper
37………535……….Jakubowski Piotr
38………350……….Klepacki Emil
39………517……….Błoński Michał
40………114……….Demidziuk Kacper
41………531……….Mikołajczuk Jakub
42………105……….Jadczuk Patryk
43………111……….Żochowski Mateusz
44………110……….Onyśk Wiktor
45………623……….Nieczkowski Aleksander
46………500……….Sikorski Wiktor
47………503……….Jańczuk Olek
48………87…………Solka Damian
49………113……….Steć Maciej

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Średnie Dziewczęta

1………..413……….Hardej Maja
2………..414……….Litewnicka Gabriela
3………..437……….Sawicka Monika
4………..415……….Zawadzka Justyna
5………..412……….Dekaban Magdalena
6………..435……….Krasnodębska Monika
7………..449……….Michaluk Gabriela
8………..411……….Benedykciuk Natalia
9………..416……….Idzikowska Wiktoria

WYNIKI w kategorii:

Szkoły Średnie Chłopcy

1………..103……….Chechłowski Mateusz
2………..405……….Sadłowski Łukasz
3………..390……….Polak Kamil
4………..386……….Gawryś Damian
5………..474……….Krystoszyk Maciej
6………..93…………Pawelec Rafał
7………..391……….Skorski Jakub
8………..501……….Goworek Sebastian
9………..504……….Kuć Adrian
10………407……….Trusiak Maciej
11………388……….Jurczak Dominik
12………102……….Chudzik Kamil
13………389……….Kowalik Kamil
14………104……….Steć Paweł
15………101……….Ostaszewski Hubert

WYNIKI w kategorii:

OPEN Kobiety

1……….403……….Prokopczuk Beata
2……….422……….Pogorzelska Katarzyna
3……….446……….Samsel Beata
4……….433……….Góral Małgorzata
5……….197……….Dolińska Aneta
6……….449……….Trębicka Edyta
7……….421……….Krakowska Małgorzata
8……….221……….Witkowska Katarzyna
9……….454……….Byczuk Agnieszka
10……….35……….Koc Weronika
11……..209……….Skóra Izabela
12……..424……….Rutkowska Ewa
13……..423……….Ratyńska Dorota
14……..218……….Błońska Anna
15……..452……….Wyszomirska Mirosława
16……..220……….Szczepańska Lidia
17……..431……….Jasińska Joanna
18……..419……….Jastrzębska Elwira
19……..740……….Choma Grażyna
20……..453……….Chomka Barbara
21……..462……….Galczinskij Kinga
22……..418……….Galczinskij Kinga
23……..420……….Komosa Ewa
24……..232……….Mosiej Małgorzata
25……..182……….Piotrowska Patrycja
26……..472……….Michałkiewicz Aneta
27……..207……….Rybińska Beata
28……..231……….Batorowicz Marta
29……..219……….Frankowska Magdalena
30……..210……….Goworek – Błońska Małgorzata
31……..425……….Soszyńska Anna
32……..451……….Przywózka – Sowa Beata
33……..184……….Prokurat Patrycja
34……….36……….Mlonek Weronika

WYNIKI w kategorii:

OPEN Mężczyźni

1……….638……….Domański Piotr
2……….510……….Domański Mateusz
3……….534 ………Woźniak Jakub
4……….25…………Worku Memre Jakub
5……….16…………Błoński Wojciech
6……….10…………Bezler Krzysztof
7……….19…………Choma Marek
8……….14…………Jaszczuk Mateusz
9……….4…………..Fąk Przemysław
10……..15…………Krysiński Piotr
11……..23…………Baran Artur
12……..7…………..Rybiński Marek
13……..246……….Woźniak Damian
14……..513……….Rzyszkiewicz Tomasz
15……..34…………Śpioszek Adam
16……..406……….Ratyński Radosław
17……..26…………Jarosz Tomasz
18……..24…………Tyszko Maciej
19……..550……….Zdzichowski Kazimierz
20……..13…………Misiuta Mariusz
21……..2…………..Skrzeczkowski Piotr
22……..480……….Koszeba
23……..9…………..Skup Radosław
24……..30…………Flażyński Wiesław
25……..559……….Dąbrowski Michał
26……..28…………Stefaniak Jakub
27……..640……….Krakowski Karol
28……..12…………Sadowy Jacek
29……..21…………Andrzejewski Robert
30……..549……….Skorupka Cezary
31……..641……….Krakowski Daniel
32……..475……….Kotrc Fiedia
33……..0…………..Szymański Grzegorz
34……..33…………Duch Marek
35……..31…………Piotrowski Mateusz
36……..11…………Ścibor Marcin
37……..5…………..Bierent Adam
38……..1…………..Kecler Marek
39……..29…………Przyborowski Krzysztof
40……..445……….Chędożka Patryk
41……..27…………Litwiniak Paweł
42……..648……….Adamczuk Wiktor
43……..509……….Adamczuk Dariusz
44……..434……….Rosiński Arkadiusz
45……..18…………Ołowski Wojciech
46……..20…………Wilczura Jan
47……..6…………..Gryczewski Kamil
48……..578……….Świnarski Dawid
49……..633……….Soszyński Krzysztof
50……..8…………..Gryczewski Witold
51……..511……….Kosiorek Piotr