Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98

 

Podsumowanie VIII Biegu Niepodległości w Sokołowie Podlaskim, 11.11.2017

 

Ogólna liczba uczestników, którzy ukończyli bieg – 405 osób.

Kobiety – 187 / Mężczyźni – 218

Szkoły Podstawowe łącznie – 197 osób.

Dziewczęta – 129 / Chłopcy – 128

Klasy III i mlodsi 62 / 67

Klasy IV – VI  51 / 77

Gimnazja – 64 osoby.

Dziewczęta – 29 / Chłopcy – 35

Szkoły Ponadgimnazjalne – 19 osób.

Dziewczęta – 5 / Chłopcy – 14

Kategoria OPEN – 65 osób.

Kobiety – 24 / Mężczyźni- 41

———————————————————————————————————————————————

PODIUM każdej z kategorii :

Kategoria klasy III i Młodsi  / DZIEWCZĘTA

  1. Zmarzlik Wiktoria
  2. Onyśk Matylda
  3. Kupisz Julia

 

Kategoria klasy III i Młodsi / CHŁOPCY

  1. Kondracki Tomasz
  2. Krysiński Artur
  3. Maseko Dali

 

Kategoria klasy IV – VI / DZIEWCZĘTA

  1. Kamińska Gabriela
  2. Łukasiewicz Kinga
  3. Gromek Aleksandra

 

Kategoria klasy IV – VI / CHŁOPCY

  1. Błonski Patryk
  2. Białobrzeski Kacper
  3. Cydejko Aleksander

 

Kategoria GIMNAZJUM / CHLOPCY

  1. Kożuchowski Piotr
  2. Woźniak Jakub
  3. Worku-Memre Jakub

 

Kategoria GIMNAZJUM / DZIEWCZĘTA

  1. Jurczak Marta
  2. Dzikowska Mariola
  3. Leszczyńska Paulina

 

Kategoria PONADGIMNAZJALNE / CHŁOPCY

  1. Tymiński Piotr
  2. Chechłowski Mateusz
  3. Duch Mikołaj

 

Kategoria PONADGIMNAZJALNE / DZIEWCZĘTA

  1. Iwaniuk Alelsandra
  2. Hardej Maja
  3. Góral Małgorzata

 

Kategoria OPEN Kobiety

  1. Wiśniewska Marta
  2. Swatowska Michalina
  3. Nasiłowska Sylwia

 

Kategoria OPEN Mężczyźni

  1. Domański Piotr
  2. Duch Mikołaj
  3. Domański Mateusz

 

Najmłodsi uczestnicy : Salach Wiktoria 2015 oraz Kacper Dobrowolski 2015

Najstarsi uczestnicy : Wyrozębski Bogdan 1949, Dec Włodzimierz 1954

 

 

Pełna lista uczestników, którzy ukończyli bieg w poszczególnych kategoriach :

SZKOŁY Podstawowe DZIEWCZĘTA KL. III i MŁODSZE

1. Zmarzlik Wiktoria
2. Onyśk Matylda
3. Kupisz Julia
4. Moczulska Olga
5. Onyśk Nikola
6. Bonifaciuk Zuzanna
7. Leszczyńska Maja
8. Iwańska Zofia
9. Koc Magdalena
10. Marciniak Martyna
11. Maseko Wiktoria
12. Nazarczuk Amelia
13. Wojewódzka Julia
14. Kur Michalina
15. Połosa Zuzanna
16. Bujalska Emilia
17. Skwierczyńska Hanna
18. Marciniak Amelia
19. Rybak Klaudia
20. Wierzbicka Joanna
21. Andrzejewska Roksana
22. Wantusiak Gabriela
23. Opęchowska Laura
24. Piekarska Marysia
25. Fabiańczuk Sylwia
26. Pietrzak Wiktoria
27. Pawluk Sara
28. Kozłowska Zofia
29. Jagiełło Karina
30. Rozbicka Oliwia
31. Wierzbicka Olga
32. Kwapisz Agata
33. Osińska Amelia
34. Bujalska Magdalena
35. Pawluk Maja
36. Mróz Karolina
37. Salach Wiktoria
38. Przewoźna Zosia
39. Mikołajczuk Julia
40. Mikołajczuk Hanna
41. Jastrzębska Oliwia
42. Hawryluk Dominika
43. Nowak Zuzanna
44. Lesiuk Michalina
45. Osipiak Aleksandra
46. Mróz Joanna
47. Kokietek Nikola
48. Piećko Michalina
49. Gołoś Marysia
50. Hackemer Małgorzata
51. Pomarańska Wiktoria
52. Gotowicka Oliwia
53. Goworek Zofia
54. Rogozińska Zuzanna
55. Adaśko Aleksandra
56. Adaśko Nina
57. Iwańska Hanna
58. Olszewska Maja
59. Dobrowolska Wiktoria
60. Dobrowolska Natalia
61. Parzonka Gabriela
62. Borzym Julia

———————————————–

SZKOŁY Podstawowe CHŁOPCY KL. III i MŁODSI

1. Kondracki Tomasz
2. Krysiński Artur
3. Maseko Dali
4. Kowalczyk Karol
5. Seroczyński Franciszek
6. Soszyński Hubert
7. Janista Aleksander
8. Gąszczak Kacper
9. Skorupka Krystian
10. Nowak Aleksander
11. Dąbrowski Dawid
12. Bańkowski Jakub
13. Młynarczuk Jakub
14. Łasek Maks
15. Kowalik Jakub
16. Oleszczuk Konrad
17. Cichocki Oskar
18. Wierciński Bruno
19. Osiński Dawid
20. Uliński Oskar
21. Rosochacki Kacper
22. Kowalczyk Oskar
23. Protasiewicz Aleksander
24. Szymański Adrian
25. Karakula Mikołaj
26. Czarnocki Artur
27. Norberczuk Michał
28. Linczewski Antoni
29. Tyszko Bartłomiej
30. Teleńczuk Wiktor
31. Teleńczuk Michał
32. Dabiński Wiktor
33. Skibińczuk Bartosz
34. Oleszczuk Mateusz
35. Osiński Dominik
36. Witkowski Jakub
37. Znamierowski Adrian
38. Sobieski Kacper
39. Mazurczak Oliwier
40. Jastrzębski Bartosz
41. Jachimczyk Igor
42. Małkus Antoni
43. Stelmaszczuk Michał
44. Pomarański Michał
45. Mieczkowski Wojtek
46. Filipczak Mikołaj
47. Kosieradzki Marcel
48. Marciniak Michał
49. Tyrola Bartosz
50. Dobrowolski Kacper
51. Bożym Jakub

———————————————–

SZKOŁY Podstawowe DZIEWCZĘTA kl. IV-VI

1. Kamińska Gabriela
2. Łukasiewicz Kinga
3. Gromek Aleksandra
4. Matusik Małgorzata
5. Dmowska Weronika
6. Gawryjołek Natalia
7. Woźniak Karolina
8. Flakowska Julia
9. Kiełczykowska Sandra
10. Bochna Maja
11. Lech Weronika
12. Pogorzelska Maja
13. Gromek Amelia
14. Sawicka Gabriela
15. Lakowska Angelika
16. Mamińska Weronika
17. Lesiuk Julia
18. Pieńkowska Natalia
19. Paprocka Julia
20. Przywózka Katarzyna
21. Przywózka Natalia
22. Kiełczykowska Wiktoria
23. Roman Zuzanna
24. Remiszewska Julia
25. Gryncewicz Maja
26. Bazylczuk Jagoda
27. Uszyńska Marlena
28. Radomska Wiktoria
29. Lewandowska Karolina
30. Gęsina Wiktoria
31. Woźniak Alicja
32. Rogozińska Magdalena
33. Świerk Ewa
34. Rosłan Natalia
35. Połosa Julia
36. Adamczuk Aleksandra
37. Zaręba Oliwia
38. Nieścieruk Patrycja
39. Jańczuk Natalia
40. Wiśniewska Maja
41. Golatowska Maria
42. Robak Gabriela
43. Andrzejewska Nadia
44. Bołbotowska Urszula
45. Małkus Amelia
46. Rosłan Julia
47. Filipczak Wiktoria
48. Karczmarz Małgorzata
49. Salach Julia
50. Mikołajczuk Magdalena
51. Zawistowska Olga
52. Lech Gabriela
53. Wołyniec Adrianna
54. Lipka Karolina
55. Sobieska Wiktoria
56. Katowicka Weronika
57. Borychowska Agata
58. Zielińska Gabriela
59. Ulińska Gabriela
60. Robak Emilia
61. Siemieniuk Natalia
62. Kucharczyk Martyna
63. Bierdzińska Malwina
64. Romańska Wiktoria
65. Wołyniec Kornelia
66. Parzonka Natalia
67. Sarnecka Alicja

———————————————–

SZKOŁY Podstawowe CHŁOPCY kl. IV-VI

1. Błoński Patryk
2. Białobrzeski Kacper
3. Cydejko Aleksander
4. Kowalczyk Kacper
5. Rozbicki Karol
6. Grabowski Igor
7. Bojar Fabian
8. Norberczuk Paweł
9. Onyśk Wiktor
10. Osipiak Bartek
11. Pawelec Karol
12. Giziński Krzysztof
13. Idzikowski Bartłomiej
14. Piekarski Kacper
15. Wrzosek Jan
16. Rusiniak Konrad
17. Chadaj Mateusz
18. Kosieradzki Kacper
19. Rozbicki Mateusz
20. Wojtczuk Jan
21. Pniewski Oskar
22. Osiński Jakub
23. Pogorzelski Bartosz
24. Laskowski Andrzej
25. Krasnodębski Piotr
26. Ruciński Maciej
27. Flór Rafał
28. Góral Kacper
29. Witkowski Bartosz
30. Osiński Patryk
31. Bartkowski Ksawery
32. Jurczak Kacper
33. Kiełek Damian
34. Wierzbicki Kamil
35. Pachołowski Damian
36. Dąbrowski Michał
37. Sowa Jakub
38. Zdanowicz Jakub
39. Zalewski Adrian
40. Pencak Wiktor
41. Ciach Bartłomiej
42. Siepliński Maciej
43. Maksimiak Cezary
44. Adynowski Hubert
45. Komycz Adam
46. Pomarański Mikołaj
47. Wyszomirski Mateusz
48. Rejowski Szymon
49. Dąbrowski Mateusz
50. Mieczkowski Damian
51. Pietrzykowski Jędrzej
52. Garbacki Mateusz
53. Mielańczuk Szymon
54. Nieścieruk Jakub
55. Golatowski Stanisław
56. Daćko Arkadiusz
57. Rytel Kacper
58. Garczyński Jerzy
59. Paprocki Mateusz
60. Pietrzykowski Jan
61. Majewski Damian
62. Skibiński Jakub
63. Bartold Błażej
64. Klepacki Stanisław
65. Tarkowski Igor
66. Smolik Piotr
67. Demidziuk Kacper
68. Tyrola Wiktor
69. Żochowski Mateusz
70. Kujawa Mateusz
71. Namięta Mateusz
72. Gąsowski Michał
73. Kosieradzki Maurycy
74. Nowak Mikołaj
75. Witkowski Bartosz
76. Murawski Mateusz
77. Ostrowski Igor

———————————————–

GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA

1. Jurczak Marta
2. Dzikowska Mariola
3. Leszczyńska Paulina
4. Niemirka Justyna
5. Kąklewska Martyna
6. Litewnicka Gabriela
7. Miklas Urszula
8. Czarnocka Maria
9. Sawicka Monika
10. Mikołajczuk Emilia
11. Wyrozębska Gabriela
12. Leoniec Julia
13. Rojek Weronika
14. Bielińska Julia
15. Oleszczuk Julia
16. Pasek Ewa
17. Jurczak Julia
18. Hardej Sandra
19. Przywózka Emilia
20. Dmowska Paulina
21. Murawska Marta
22. Kowal Nikola
23. Chmielewska Joanna
24. Filipczyńska Wiktoria
25. Pyrzanowska Małgorzata
26. Chmielewska Gabriela
27. Nieścieruk Anita
28. Antonik Klaudia
29. Filipczyńska Aleksandra

———————————————–

GIMNAZJUM CHŁOPCY

1. Kożuchowski Piotr
2. Woźniak Jakub
3. Worku-Memre Jakub
4. Kucharczyk Patryk
5. Wyszomirski Bartosz
6. Laskowski Kamil
7. Sobieski Maciej
8. Trusiak Maciej
9. Kozaczuk Krzysztof
10. Mrozowski Jakub
11. Domański Maciej
12. Mróz Mikołaj
13. Laskowski Patryk
14. Adamczuk Grzegorz
15. Frankowski Bartłomiej
16. Stolarczuk Mateusz
17. Wierzbicki Kacper
18. Nasiłowski Paweł
19. Bartosiak Maciej
20. Wilk Bartłomiej
21. Krasnodębski Jakub
22. Kwaśniak Bartosz
23. Jańczuk Patryk
24. Żurek Mikołaj
25. Szymański Hubert
26. Oleszczuk Dominik
27. Klecpacki Emil
28. Kowalik Kacper
29.Krakowski Mateusz
30. Cichowski Aleksander
31. Krakowski Dominik
32. Lipka Bartłomiej
33. Więsak Bartłomiej
34. Siemieniuk Patryk
35. Klukowski Mateusz

———————————————–

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA

1. Iwaniuk Aleksandra
2. Hardej Maja
3. Góral Małgorzata
4. Leoniec Paulina
5. Koc Weronika

———————————————–

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY

1. Tymiński Piotr
2. Chechłowski Mateusz
3. Duch Mikołaj
4. Duch Jakub
5. Cholewa Patryk
6. Kowalik Kamil
7. Woźniak Paweł
8. Chudzik Kamil
9. Jaszczuk Mateusz
10. Demiańczuk Robert
11. Czarnocki Przemysław
12. Karaś Łukasz
13. Mazurczak Grzegorz
14. Błoński Bartosz

———————————————–

OPEN KOBIETY

1. Wiśniewska Marta
2. Swatowska Michalina
3. Nasiłowska Sylwia
4. Tomkiel Urszula
5. Samsel Beata
6. Kozaczuk Katarzyna
7. Seroczyńska Aleksandra
8. Gruszczyńska Agata
9. Pogorzelska Agata
10. Leszczyńska Małgorzata
11. Wyszomirska Mirosława
12. Baczewska Małgorzata
13. Płachi Justyna
14. Smolik Ewa
15. Niemirka Karolina
16. Leszczyńska Karolina
17. Jastrzębska Elwira
18. Stelmaszczuk Karolina
19. Bonifaciuk Małgorzata
20. Rutkowska Ewa
21. Lesiuk Magdalena
22. Flażyńska Ilona
23. Góral Małgorzata
24. Prokurat Patrycja

———————————————–

OPEN MĘŻCZYŹNI

1. Domański Piotr
2. Duch Mikołaj
3. Domański Mateusz
4. Piwko Paweł
5. Błoński Wojciech
6. Woźniak Damian
7. Domański Mateusz
8. Parzonka Robert
9. Bezler Krzysztof
10. Bastjan Adrian
11. Opęchowski Marcin
12. Wyszomirski Witold
13.Chojnowski Damian
14. Żochowski Paweł
15. Kuryłek Michał
16. Wejman Tomasz
17. Ksałęga Paweł
18. Ostaszewski Hubert
19. Urbanek Mateusz
20. Butor Arkadiusz
21. Litwiniak Paweł
22. Chędożka Patryk
23. Maliszewski Kamil
24. Rosiński Arkadiusz
25. Bazyluk Sylwester
26. Kosiorek Piotr
27. Bieliński Paweł
28. Jabłoński Piotr
29. Jarosz Tomasz
30. Kobyliński Damian
31. Flażyński Wiesław
32. Niepiekło Rafał, Wyrozębski Bogdan
33. Mantynkowski Konrad
34. Matuszewski Mariusz
35. Stanasiuk Jacek
36. Szymański Grzegorz
37. Buczyński Kamil
38. Żukowski Łukasz
39. Grochowski Mariusz
40. Dec Włodzimierz
41. Dyńka Tomasz