Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego.

 

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim

UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe

 

 

Termin i miejsce gry

17 grudnia (niedziela), godz. 10 00   

Sokołów Podlaski, ul. Bulwar 1- budynek pływalni (II piętro),

 

Uczestnictwo

Turniej dla wszystkich chętnych (bez wpisowego).

 

System i tempo gry

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim.

Tempo gry: 10 minut na partię + 5 sekund za posunięcie dla zawodnika.

 

 

WYNIKI

Klasyfikacja ogólna

Msc…Nazwisko Imię…………Klub……Pkt.

1 Zoch, Tomasz Bielsk Podlaski………………………………6. 0

2 Flaziński, Józef UKS – STSz Sokołów Podlaski………..5. 5

3 Gryczka , Włodzimierz Celiny………………………………5. 5

4 Rychlik, Bogdan SCS Sokół Chorzów……………………5. 0

5 Plichta , Krzysztof KSz Skoczek Siedlce…………………5. 0

6 Ostrysz , Jan K S z KSz Skoczek Siedlce……………….4. 0

7 Głowienkowski, Roman KSz Skoczek Siedlce…………4. 0

8 Soszyński, Paweł KSz Skoczek Siedlce…………………4. 0

9 Nasiłowski, Paweł SP1 Sokołów Podlaski……………….4. 0

10 Szymańska , Joanna ULKS Sarnaki…………………….4. 0

11 Stefanoff , Zdzisław KSz Skoczek Siedlce……………..3. 5

12 Skwierczyński, Krzysz tof STSz Sokołów Podlaski…..3. 5

13 Malinowski, Aleksander ULKS Sarnaki………………….3. 0

14 Sacharczuk, Karolina ULKS Sarnaki ……………………3. 0

15 Malinowska , Maja ULKS Sarnaki ………………………..3. 0

16 Jalinik, Mikołaj Bielsk Podlaski …………………………….3. 0

17 Sekuła , Przemysław MUKS Fidei Węgrów ……………3. 0

18 Turemka , Mateusz MUKS Fidei Węgrów ……………..3. 0

19 Wilgos , Aleksander S SP4 Sokołów Podlaski ……….2. 0

20 Nasiłowski, Kamil SP4 Sokołów Podlaski ………………2. 0

21 Turemka , Agnieszka Miedzna ……………………………1. 0

22 Turemka , Alicja MUKS Fidei Węgrów ………………….0. 0

Junior

1 Plichta , Krzysztof KSz Skoczek Siedlce………………..5. 0

2 Nasiłowski, Paweł SP1 Sokołów Podlaski………………4. 0

3 Szymańska , Joanna ULKS Sarnaki……………………..4. 0

4 Malinowski, Aleksander ULKS Sarnaki………………….3. 0

5 Sacharczuk, Karolina ULKS Sarnaki ……………………3. 0

6 Malinowska , Maja ULKS Sarnaki ………………………..3. 0

Junior Młodszy

1 Sacharczuk, Karolina ULKS Sarnaki ……………………3. 0

2 Sekuła , Przemysław MUKS Fidei Węgrów ……………3. 0

3 Turemka , Mateusz MUKS Fidei Węgrów ……………..3. 0

4 Wilgos , Aleksander S SP4 Sokołów Podlaski ……….2. 0

5 Nasiłowski, Kamil SP4 Sokołów Podlaski ………………2. 0

6 Turemka , Alicja MUKS Fidei Węgrów ………………….0. 0