Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98

17 grudnia przy ul. Bulwar 1 odbyła się 2. edycja GRAND PRIX Sokołowa Podlaskiego w Pływaniu współorganizowane przez KS NEPTUN Sokołów Podlaski.

Konkurencja 1 Dziewcząt, 25m grzbietowy 8 lat i młodsi

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

1. NOWOTNIAK, Lilianna 09 OSiR 22.31
2. MOCZULSKA, Olga 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 23.32
3. WINDERICKX, Franciszka 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 24.45
4. SZCZĘŚNIAK, Nadia 09 OSiR 25.04
5. KSIĘŻOPOLSKA, Zofia 10 KS Neptun Sokolow Podlaski 25.30
6. TOMCZUK, Nikola 10 OSiR 26.77
7. WYSZOMIERSKA, Olga 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 27.65
8. ŻOCHOWSKA, Julia 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 28.57
9. SAPIEJA, Maja 09 OSiR 28.75
10. SKRZECZKOWSKA, Anna 09 OSiR 29.64
11. GALCZYNSKIJ, Kaja 10 OSiR 30.34
12. OBRĘPALSKA GABRIELA, 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 30.39
13. ŚWIDERSKA, Zofia 10 OSiR 30.96
14. LALAK, Oliwia 10 OSiR 31.19
15. CHOJNOWSKA, Karolina 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.74
16. KRUSZYŃSKA, Maja 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.77
17. ZALEWSKA, Patrycja 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.27
18. GOWOREK, Maria 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.38
19. ŻEBROWSKA, Marcelina 09 OSiR 33.40
20. WINDERICKX, Mariie 10 KS Neptun Sokolow Podlaski 33.90
21. WOJEWÓDZKA, Kinga 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.24
22. MIELAŃCZUK, Maja 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 35.62
23. SADOWSKA, Kornelia 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 35.95
24. SAWICKA, Maja 10 OSiR 38.07
25. RUDNICKA, Julia 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.69

————————————————————————————————

Konkurencja 2 Chłopców, 25m grzbietowy 8 lat i młodsi

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

1. GĄSZCZAK, Kacper 09 OSiR 22.40
2. JANISTA, Aleksander 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 25.48
3. DOMINIK, Wojciech 10 Węgrów 25.85
SAWICZ, Antoni 10 unattached 25.85
5. KARPIŃSKI, Mciej 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 26.94
6. TOMCZUK, Krystian 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 27.14
7. PRASKI, Maciej 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 28.19
8. OŁTARZEWSKI, Wiktor 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 28.30
9. ZDUNIAK, Jan 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 29.76
10. SZARMACH, Maciej 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 29.87
11. ZADROŻNY, Bartosz 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 30.93
12. KAMIŃSKI, Olaf 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.37
13. RYDZEWSKI, Jakub 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.76
14. ŻOCHOWSKI, Jan 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.34
15. OSIŃSKI, Dawid 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 33.92
16. BIELARSKI, Tymon 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.08
17. JANAĆ, Jakub 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 44.05

————————————————————————————————

Konkurencja 3 Kobiet, 50m dowolny 9 – 18 lat

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

9 – 10 lat

1. DZIEWULSKA, Marysia 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.86
2. MOCZULSKA, Kaja 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 41.26
3. MISIAK, Gabriela 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 44.92
4. POŁOSA, Julia 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 46.14
5. NAZARCZUK, Amelia 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 49.32
6. ANTONIAK, Aleksandra 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 51.17
7. MARCINIAK, Martyna 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 51.68
8. BONIFACIUK, Zuzanna 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 51.99
9. SIKORSKA, Nikola 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 58.28

11 – 12 lat

1. KUBUJ, Amelia 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.20
2. KRAKOWSKA, Ola 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.34
3. DACKÓW, Natalia 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 39.18
4. BUJALSKA, Natalia 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 39.69
5. CZERKAS, Aleksandra 06 OSiR 46.27
6. CZARNOCKA, Zuzanna 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 53.61

13 – 18 lat

1. KRASNODĘBSKA, Julia 01 unattached 29.64
2. MOCZULSKA, Oliwia 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.69
3. RYTEL, Elżbieta 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.86
4. LITEWNICKA, Gabriela 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.02
Konkurencja 4 Chłopców, 50m dowolny 9 – 18 lat

————————————————————————————————

Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m dowolny 9 – 18 lat

9 – 10 lat

1. JÓŹWIAK, Wojciech 07 unattached 38.71
2. BŁOŃSKI, Paweł 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 39.43
3. WĄSOWSKI, Michał 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 40.16
4. SZEWCZUK, Filip 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 45.57
5. ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 48.82
6. KUR, Aleksander 08 OSiR 51.55
7. WRZOSEK, Lubosz 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 52.28
8. NOWAK, Aleksander 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 52.48
9. BAŃKOWSKI, Jakub 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 56.17
10. PIETRZYKOWSKI, Jędrzej 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 57.25

11 – 12 lat

1. BŁOŃSKI, Patryk 05 unattached 30.16
2. NIECZYPORUK, Maciej 06 Siedlce 33.00
3. WYSZOMIERSKI, Kacper 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 33.51
4. BRZEZIK, Piotr 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.07
5. MAKSYMIAK, Mikołaj 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.19
6. SADŁOWSKI, Michał 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.88
7. SEJBUK, Filip 06 unattached 37.89                                                                                                                                           8. BOCZKOWSKI, Maciej 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.22
9. CHADAJ, Mateusz 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 39.61
10. BUJALSKI, Bartłomiej 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 40.58

13 – 18 lat

1. DOLIŃSKI, Radosław 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 25.84
2. KIELAK, Jakub 00 unattached 26.44
3. BOLEWSKI, Karol 00 KS Neptun Sokolow Podlaski 27.22
4. ZANIKOWSKI, Krystian 02 unattached 27.23
5. SADŁOWSKI, Łukasz 00 KS Neptun Sokolow Podlaski 27.44
6. SEREWIŚ, Bartosz 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 27.89
7. KRYSTOSZYK, Maciej 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 28.83
8. KARAKULA, Michał 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 29.16
9. KOZIOŁ, Karol 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.26
10. SOLKA, Damian 03 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.49
11. SKOMORUCHA, Maciej 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.72
12. KALINOWSKI, Bartosz 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 35.41
13. ADAMCZUK, Karol 03 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.14

————————————————————————————————

Konkurencja 5 Dziewcząt, 25m dowolny 8 lat i młodsi

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

1. NOWOTNIAK, Lilianna 09 OSiR 22.18
2. WINDERICKX, Franciszka 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 23.08
3. KSIĘŻOPOLSKA, Zofia 10 KS Neptun Sokolow Podlaski 23.91
4. MOCZULSKA, Olga 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 25.05
5. WYSZOMIERSKA, Olga 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 25.82
6. SZCZĘŚNIAK, Nadia 09 OSiR 27.16
7. SAPIEJA, Maja 09 OSiR 27.47
8. TOMCZUK, Nikola 10 OSiR 28.06
9. ŻEBROWSKA, Marcelina 09 OSiR 28.95
10. GALCZYNSKIJ, Kaja 10 OSiR 29.43
11. ŻOCHOWSKA, Julia 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.58
12. CHOJNOWSKA, Karolina 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.65
13. ZALEWSKA, Patrycja 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 31.74
14. SKRZECZKOWSKA, Anna 09 OSiR 32.40
15. GOWOREK, Maria 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.53
16. LALAK, Oliwia 10 OSiR 32.89
17. WOJEWÓDZKA, Kinga 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 33.90
18. SAWICKA, Maja 10 OSiR 35.75
19. WINDERICKX, Mariie 10 KS Neptun Sokolow Podlaski 36.26
20. ŚWIDERSKA, Zofia 10 OSiR 36.64
21. KRUSZYŃSKA, Maja 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.27
22. RUDNICKA, Julia 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 38.36
23. OBRĘPALSKA GABRIELA, 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 39.20
24. MIELAŃCZUK, Maja 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 40.39
25. SADOWSKA, Kornelia 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 41.38

————————————————————————————————

Konkurencja 6 Chłopców, 25m dowolny 8 lat i młodsi

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

1. GĄSZCZAK, Kacper 09 OSiR 22.05
2. JANISTA, Aleksander 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 25.31
3. TOMCZUK, Krystian 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 26.20
4. PRASKI, Maciej 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 26.31
5. KARPIŃSKI, Mciej 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 26.96
6. DOMINIK, Wojciech 10 Węgrów 27.34
7. OSIŃSKI, Dawid 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 30.86
8. SAWICZ, Antoni 10 unattached 31.43
9. ZDUNIAK, Jan 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.14
10. RYDZEWSKI, Jakub 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.21
11. ZADROŻNY, Bartosz 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 32.93
12. SZARMACH, Maciej 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 33.56
13. OŁTARZEWSKI, Wiktor 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.48
14. KAMIŃSKI, Olaf 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 34.59
15. ŻOCHOWSKI, Jan 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 35.17
16. JANAĆ, Jakub 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 40.43
17. BIELARSKI, Tymon 09 KS Neptun Sokolow Podlaski 41.74

————————————————————————————————

Konkurencja 7 Kobiet, 100m grzbietowy 9 – 18 lat

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

9 – 10 lat

1. DZIEWULSKA, Marysia 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:37.81
2. MOCZULSKA, Kaja 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:39.51
3. MISIAK, Gabriela 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:52.80
4. POŁOSA, Julia 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:55.69
5. NAZARCZUK, Amelia 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:02.39
6. ANTONIAK, Aleksandra 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:08.00
7. SIKORSKA, Nikola 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:09.00
8. BONIFACIUK, Zuzanna 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:09.27
9. MARCINIAK, Martyna 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:11.00

11 – 12 lat

1. KUBUJ, Amelia 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:24.76
2. DACKÓW, Natalia 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:39.58
3. KRAKOWSKA, Ola 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:40.95
4. BUJALSKA, Natalia 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:47.57
5. CZERKAS, Aleksandra 06 OSiR 1:49.27
6. CZARNOCKA, Zuzanna 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:02.45

13 – 18 lat

1. KRASNODĘBSKA, Julia 01 unattached 1:17.40
2. RYTEL, Elżbieta 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:22.73
3. MOCZULSKA, Oliwia 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:26.96
4. LITEWNICKA, Gabriela 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:32.12

————————————————————————————————

Konkurencja 8 Chłopców, 100m grzbietowy 9 – 18 lat

Pozycja ——- Rok ur. ——- Czas

9 – 10 lat

1. BŁOŃSKI, Paweł 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:37.48
2. SZEWCZUK, Filip 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:49.95
3. WĄSOWSKI, Michał 07 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:51.42
4. JÓŹWIAK, Wojciech 07 unattached 1:55.33
5. KUR, Aleksander 08 OSiR 2:05.40
6. BAŃKOWSKI, Jakub 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:05.49
7. NOWAK, Aleksander 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:09.85
8. ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:11.35
9. WRZOSEK, Lubosz 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:18.32
10. PIETRZYKOWSKI, Jędrzej 08 KS Neptun Sokolow Podlaski 2:19.25

11 – 12 lat

1. BŁOŃSKI, Patryk 05 unattached 1:18.78
2. NIECZYPORUK, Maciej 06 Siedlce 1:21.77
3. WYSZOMIERSKI, Kacper 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:25.18
4. BRZEZIK, Piotr 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:28.90
5. BOCZKOWSKI, Maciej 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:29.89
6. MAKSYMIAK, Mikołaj 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:33.49
7. SADŁOWSKI, Michał 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:34.01
8. CHADAJ, Mateusz 05 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:42.26
9. SEJBUK, Filip 06 unattached 1:43.18
10. BUJALSKI, Bartłomiej 06 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:44.42

13 – 18 lat

1. DOLIŃSKI, Radosław 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:08.40
2. BOLEWSKI, Karol 00 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:10.51
3. KIELAK, Jakub 00 unattached 1:11.88
4. SEREWIŚ, Bartosz 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:13.06
5. SADŁOWSKI, Łukasz 00 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:15.77
6. KARAKULA, Michał 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:15.97
7. KRYSTOSZYK, Maciej 02 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:20.05
8. SKOMORUCHA, Maciej 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:24.86
9. KOZIOŁ, Karol 04 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:27.76
10. ADAMCZUK, Karol 03 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:29.20
11. SOLKA, Damian 03 KS Neptun Sokolow Podlaski 1:32.12