Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98
Zaznacz stronę

STARTUJEMY Z NOWYM PROJEKTEM!! 💣🔥

Wkrótce ruszą zapisy na zajęcia w naszej nowej sekcji. Dziękujemy 🇵🇱PZTEQ – Polish Teqball Association🇵🇱 za wsparcie techniczne 🤝

CZYM JEST TEQBALL?

👉To nowa dyscyplina sportowa bazująca na piłce nożnej, przeznaczona zarówno dla zawodowych sportowców jak i amatorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności techniczne. Gramy na specjalnie zaprojektowanym do tego stole. Odbijamy piłkę nogami, ciałem lub głową. To statystycznie najszybciej rozwijający się sport na świecie.

JAKIE SĄ ZALETY GRY W TEQBALL?

👉 Wszechstronny rozwój naszych podopiecznych to podstawa. Teqball jest doskonałym uzupełnieniem treningu piłkarskiego. Zawodnicy rozwijają technikę, koordynację i refleks oraz zwiększają mobilność całego ciała.

KTO MOŻE GRAĆ W TEQBALL?

👉 Ze względu na specyfikę sportu najlepszym czasem do rozpoczęcia przygody z Teq jest wiek od 12 lat. Jednak wszystko zależy od poziomu zaawansowania technicznego zawodnika. Dlatego też młodsi również mogą z powodzeniem uprawiać ten sport. Dla młodych adeptów futbolu będzie to uzupełnienie treningu piłkarskiego a dla innych dyscyplina sportu, w której poprzez trening w naszej sekcji będą mogli osiągnąć mistrzowski poziom sportowy.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych.

👧Junior (do 16 roku życia)

👨Senior (od 16 roku życia)

Więcej informacji znajdziecie w filmie instruktażowym ⬇️

Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom.

🤝Miasto Sokołów Podlaski

🤝Czyżew Teq Club

🤝MONARCHO #jedziemy