Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98
Zaznacz stronę

Nasi piłkarze z roczników 2010-2014 letni okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022 przepracowali kilkudniowy obóz w Drzewcach koło Nałęczowa.

Pobyt tam był bardzo pożyteczny nie tylko z punktu widzenia szkoleniowego, ale również ze względu na relacje w grupie. Trzy grupy zawodników Akademii Futbolu OSIR Sokołów Podlaski(łącznie 66 zawodników) spędziło 55 godzin na treningach pod okiem sześciu szkoleniowców.

Oprócz tego rozegrali szereg ciekawych sparingów m. in z Puławianką Puławy, AP Ciechanów i Orlętami Łuków. W międzyczasie regeneracja, która opierała się głównie na korzystaniu z basenu.

Na młodych adeptów futbolu czekało mnóstwo konkursów z ciekawymi nagrodami. Za zwycięstwo można było zgarnąć worki na buty, getry, bidony piłki firmy adidas czy ochraniacze nike.

Pierwszy w historii naszej Akademii obóz okazał się wielkim sukcesem. Zawodnicy bardzo sumiennie podchodzili do swoich obowiązków, pracowali bardzo solidnie i co najbardziej istotne nie sprawiali żadnych problemów wychowawczych. Wrócili do domu z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony panowała radość po spotkaniu z rodzicami, z drugiej rozczarowanie, że ta przygoda tak szybko się skończyła.