Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98
Zaznacz stronę

Zapraszamy chłopców z Sokołowa Podlaskiego oraz całego powiatu sokołowskiego do treningu w naszej sekcji piłki nożnej, która jest filią MKS Podlasie Sokołów Podlaski , w następujących grupach :

– 2010 / 2011 trener Marek Szybka

– 2008 / 2009 trener Cezary Horowicz

– 2006 / 2007 trener Marek Pogorzelski

– 2004 / 2005 trener Krzysztof Świnarski

– 2003 trener Krzysztof Woźniak

– 1999 / 2000 / 2001 / 2002 trener Marek Szybka

Głównym celem szkolenia OSIR jest rozwój psychofizyczny w oparciu o piłkę nożnę.
Systematyczny trening oprócz cech motorycznych [siła, wytrzymałość, szybkość, zwinność] kształtuje w dzieciach samodyscyplinę, pewność siebie oraz uczy funkcjonowania w grupie.
W obliczu coraz poważniejszego zagrożenia, które płynie z rozwoju technologii cyfrowej [komputer, smartfon, internet] stwarza możliwość ciekawego i wartościowego zagospodarowania czasu dzieci i mlodzieży.

Oferujemy przede wszystkim profesjonalne zajęcia z naszymi trenerami, którzy posiadają wymagane przez Polski Związek Pilki Nożnej uprawnienia oraz kwalifikacje wychowawcze.

Nie obiecujemy wszystkim wychowankom angażu w klubach z najwyższych klas rozgrywkowych, ale dołożymy starań, aby pomóc każdemu zdolnemu zawodnikowi w osiągnięciu szczytu swoich piłkarskich możliwości .

Nasze zespoły trenują na boiskach trawiastych przy :

– ul. Lipowej,
– Okrężnej
– Kosowskiej

oraz na boiskach o sztucznej nawierzchni przy :

– Szkole Podstawowej Nr 4,
– Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
– Zespole Szkół Salezjańskich,

a w okresie zimowym w halach sportowych sokołowskich szkół.

W rozgrywkach ligowych dążymy do regularnych występów na poziomie Mazowieckiej Ligi Wojewódzkiej, która zapewnia rywalizację sportową na wysokim poziomie i jest miejscem gdzie najzdolniejsi mogą zostać dostrzeżeni przez skautów.
Najlepszym przykładem jest historia naszego wychowanka Kamila Wojtkowskiego [dzisiaj młodzieżowy Reprezentant Polski oraz zawodnik ekstraklasowej Wisły Kraków], który przez grę w Mazowieckiej Lidze Wojewódzkiej został zauważony przez Legię Warszawa i trafił tam na zasadzie transferu definitywnego bez przeszkód z naszej strony.

Szkolenie w OSIR prowadzimy do wieku Juniora [19 lat] po ukończeniu którego najzdolniejsi mogą kontynuować grę w seniorskim zespole MKS Podlasie lub awansować tam wcześniej w ramach uznania umiejętności.

Szczegóły w biurze OSIR oraz pod numerem telefonu 025 781 26 67.