Biuro 25 781 26 67 / Pływalnia 25 781 25 98

Podopieczne trenera Rafała Haponika zajęły 2. miejsce po rozegraniu 5 spotkań w systemie „każdy z każdym”.

Do Najlepszej 5 Turnieju głosami trenerów wybrano Wiktorię Kobylińską.

Wyróżnienie dla Najlepszej Zawodniczki w zespole MPKK trafiło do Zuzanny Frandt.

 

Uczestnicy :

– Vilniaus KM I

– Vilniaus KM II

– Kauno KM ,,Aisčiai“

– Prinemanye Grodno

– KK Kupiškis

– MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski

 

 

Wyniki :

Vilniaus KM I 27:50 MPKK

Skład i punkty MPKK :

Błońska Ewa……………………..0
Borys Daria……………………….6
Frandt Zuzanna…………………0
Jagiełło Klaudia…………………2
Jenerałek Gabriela…………….0
Jurczak Emilia…………………..3
Kamińska Gabriela…………….2
Kobylińska Wiktoria………….12
Krasuska Zuzanna…………….4
Lesiuk Julia………………………4
Nowakowska Patrycja………..2
Prokopińska Olga………………9
Tomczuk Alicja…………………..6 [1×3]
Zduniak Julia…………………….0

Trener : Rafał Haponik

Kierownik Zespołu : Piotr Rozbicki

Prinemanye Grodno 53:46 MPKK

Skład i punkty MPKK :

Błońska Ewa……………………15
Borys Daria……………………….6
Frandt Zuzanna…………………4
Jagiełło Klaudia…………………0
Jenerałek Gabriela…………….0
Jurczak Emilia…………………..0
Kamińska Gabriela…………… 0
Kobylińska Wiktoria……………5
Krasuska Zuzanna…………..12
Lesiuk Julia………………………0
Nowakowska Patrycja………..2
Prokopińska Olga………………2
Tomczuk Alicja………………….0
Zduniak Julia…………………….0

Trener : Rafał Haponik

Kierownik Zespołu : Piotr Rozbicki

Vilniaus KM II 13:53 MPKK

Skład i punkty MPKK :

Błońska Ewa……………………10
Borys Daria……………………….0
Frandt Zuzanna…………………4
Jagiełło Klaudia…………………0
Jenerałek Gabriela…………….2
Jurczak Emilia…………………..2
Kamińska Gabriela…………….8
Kobylińska Wiktoria……………7
Krasuska Zuzanna…………….6
Lesiuk Julia………………………8
Nowakowska Patrycja………..4
Prokopińska Olga………………0
Tomczuk Alicja………………….2
Zduniak Julia…………………….0

Trener : Rafał Haponik

Kierownik Zespołu : Piotr Rozbicki

KK Kupiškis 5:67 MPKK

Skład i punkty MPKK :

Błońska Ewa……………………12
Borys Daria……………………….2
Frandt Zuzanna…………………1
Jagiełło Klaudia…………………2
Jenerałek Gabriela…………….4
Jurczak Emilia…………………12
Kamińska Gabriela…………….4
Kobylińska Wiktoria……………4
Krasuska Zuzanna…………….7
Lesiuk Julia………………………0
Nowakowska Patrycja………..0
Prokopińska Olga………………6
Tomczuk Alicja………………….9
Zduniak Julia…………………….4

Trener : Rafał Haponik

Kierownik Zespołu : Piotr Rozbicki

Kauno KM ,,Aisčiai“ 34:54 MPKK

Skład i punkty MPKK :

Błońska Ewa……………………18
Borys Daria……………………….2
Frandt Zuzanna…………………0
Jagiełło Klaudia…………………0
Jenerałek Gabriela…………….2
Jurczak Emilia…………………..8
Kamińska Gabriela…………… 0
Kobylińska Wiktoria………….10
Krasuska Zuzanna…………….6
Lesiuk Julia………………………2
Nowakowska Patrycja………..4
Prokopińska Olga………………0
Tomczuk Alicja………………….0
Zduniak Julia…………………….2

Trener : Rafał Haponik

Kierownik Zespołu : Piotr Rozbicki